Polska, grosz, 1767 G

Polska, grosz, 1767 G

Polska, grosz, 1767 G

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 21:36:40
132819
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz, 1767 G, Kraków
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage-miedź 98

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 263

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  390 zł
4)  310 zł
5)  150 zł
6)  125 zł
7)  90 zł
8)  80 zł
9)  75 zł