Polska, trojak, 1792 EB

Polska, trojak, 1792 EB

Polska, trojak, 1792 EB

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 21:35:20
132815
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, trojak, 1792 EB, Warszawa, na rewersie napis łaciński
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger WA.92.1.a, Plage 201, Plage-miedź 285

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 184

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  110 zł
4)  85 zł
5)  80 zł