Polska, trojak, 1788 EB
Zakończenie: 01-12-2016 21:34:20
Polska, trojak, 1788 EB
132812
| Opis: | Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, trojak, 1788 EB, Warszawa, na rewersie napis łaciński |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Iger WA.88.1.a, Plage 192, Plage-miedź 276 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 128