Polska, trojak, 1766 G
Polska, trojak, 1766 G
Cena wylicytowana: 85 zł
132810
| Opis: |
Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, trojak, 1766 G, Kraków |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Iger WA.66.1.a (R), Plage 156, Plage-miedź 217 |
Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 146
1) 85 zł
2) 80 zł
| min |