Polska, szeląg, 1751

Polska, szeląg, 1751

Polska, szeląg, 1751

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 21:30:20
132808
Opis: Polska - August III 1733-1763, szeląg, 1751, Gubin lub Grünthal, odmiana bez litery pod tarczami herbowymi
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kahnt FA2 702, Kop. 2030, Merseb. 1793

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 296

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  65 zł