Polska, grosz, 1604

Polska, grosz, 1604

Polska, grosz, 1604

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 21:16:40
132957
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, grosz, 1604, Kraków, popiersie króla bez obwódki, na rewersie herb Lewart w tarczy
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna, naturalne wygięcie z walca
Literatura: Kop. 773 (R)

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 268

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  80 zł
4)  48 zł