Polska, grosz, 1604
Polska, grosz, 1604
Cena wylicytowana: 100 zł
132957
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, grosz, 1604, Kraków, popiersie króla bez obwódki, na rewersie herb Lewart w tarczy |
| Stan zachowania: |
III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
patyna, naturalne wygięcie z walca |
Kop. 773 (R) |
Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 286
1) 100 zł
2) 95 zł
3) 80 zł
4) 48 zł
| min |