Polska, półgrosz, 1551
Polska, półgrosz, 1551
Cena wylicytowana: 155 zł
132848
| Opis: |
Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, półgrosz, 1551, Wilno, LI / LITVA |
| Stan zachowania: |
II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
ładnie zachowany, patyna, rzadszy rocznik |
Kop. 3243 (R1), Cesnulis/Ivanauskas 4SA46-13 (R) |
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 152
1) 155 zł
2) 150 zł
3) 135 zł
4) 95 zł
5) 60 zł
| min |