Śląsk, grosz, bez daty
Zakończenie: 01-12-2016 20:44:20
Śląsk, grosz, bez daty
133000
| Opis: | Śląsk - Księstwo Legnicko-Brzeskie - Fryderyk II 1488-1547, grosz, bez daty, Legnica, Aw: Orzeł Śląski, FRIDERICVS D G DVX SLESIE; Rw: Półpostać św. Jadwigi z budynkiem kościoła w dłoniach, MONETA DVCIS LEGNICENS |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | ciemna patyna, moneta głucha |
| Literatura: | Fbg 188, Kop. 4916 (R2) |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 536