Śląsk, grosz, bez daty

Śląsk, grosz, bez daty

Śląsk, grosz, bez daty

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 01-12-2016 20:44:20
133000
Opis: Śląsk - Księstwo Legnicko-Brzeskie - Fryderyk II 1488-1547, grosz, bez daty, Legnica, Aw: Orzeł Śląski, FRIDERICVS D G DVX SLESIE; Rw: Półpostać św. Jadwigi z budynkiem kościoła w dłoniach, MONETA DVCIS LEGNICENS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, moneta głucha
Literatura: Fbg 188, Kop. 4916 (R2)

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 474

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  250 zł