Polska, kwartnik ruski
Polska, kwartnik ruski
Cena wylicytowana: 210 zł
132500
| Opis: |
Polska - Władysław Jagiełło 1386-1434, kwartnik ruski, Aw: Orzeł heraldyczny, WLADISLAVS REX, Rw: Lew kroczący w lewo i napis w otoku MONETA RVSSIE |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Kop. 3065 (R4), Крижанівський 7, Gum.H. 421, Gum.P. 522, Kubiak 66-69 |
Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 747
1) 210 zł
2) 200 zł
3) 145 zł
4) 125 zł
5) 105 zł
6) 95 zł
| min |