II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa 10-tego Baonu Podchorążych Rezerwy Piechoty
Zakończenie: 17-11-2016 22:16:20
131509
Opis: | II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa 10-tego Baonu Podchorążych Rezerwy Piechoty, w kształcie kwadratu z niebiesko emaliowanym krzyżem, w centrum żółto emaliowany medalion ze srebrnym orzełkiem, z nakrętką A. NAGALSKI / I KRAJ. MEDALJERNIA / WARSZAWA / BIELAŃSKA 16 |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak złocony i emaliowany 30 x 30 mm, |
Literatura: | Sawicki / Wielochowski s. 408 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1166