Śląsk, gröschel, 1679

Monety antyczne, średniowieczne, polskie oraz zagraniczne, medale
Śląsk, gröschel, 1679

Śląsk, gröschel, 1679

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 17-11-2016 22:05:20
132428
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Leopold I 1658-1705, gröschel, 1679, Opole
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 660, Herinek 1840

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 257

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  55 zł
4)  36 zł
5)  32 zł
6)  28 zł
7)  26 zł
8)  24 zł