Księstwo Kurlandii, szeląg, 1576
Zakończenie: 17-11-2016 22:02:00
130743
| Opis: | Księstwo Kurlandii - Gotthard Kettler 1562-1587, szeląg, 1576, Mitawa |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Kruggel-Kurland 1.4 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 144