Polska, 5.000 złotych, 1989
Zakończenie: 17-11-2016 21:54:00
Polska, 5.000 złotych, 1989
132354
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 5.000 złotych, 1989, Warszawa, Władysław II Jagiełło /popiersie/ |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | Ag 750, 32 mm, 16.5 g, nakład: 8.000, moneta w oryginalnym granatowym pudełku, patyna |
Literatura: | Parchimowicz 361 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 141