Polska, 200 złotych, 1981
Monety antyczne, średniowieczne, polskie oraz zagraniczne, medale
Polska, 200 złotych, 1981
Cena wylicytowana: 140 zł
132348
| Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 200 złotych, 1981, Warszawa, Władysław I Herman |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
Ag 750, 33 mm, 17.6 g, nakład: 12.000, moneta w oryginalnym niebieskim pudełku, patyna |
Parchimowicz 313 |
Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 238
1) 140 zł
2) 135 zł
3) 115 zł
4) 105 zł
5) 85 zł
6) 70 zł
7) 65 zł
| min |