Polska, 200 złotych, 1981

Monety antyczne, średniowieczne, polskie oraz zagraniczne, medale
Polska, 200 złotych, 1981

Polska, 200 złotych, 1981

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 17-11-2016 21:52:00
132348
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 200 złotych, 1981, Warszawa, Władysław I Herman
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: Ag 750, 33 mm, 17.6 g, nakład: 12.000, moneta w oryginalnym niebieskim pudełku, patyna
Literatura: Parchimowicz 313

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 209

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  115 zł
4)  105 zł
5)  85 zł
6)  70 zł
7)  65 zł