Polska, 100 złotych, 1975
Monety antyczne, średniowieczne, polskie oraz zagraniczne, medale
Polska, 100 złotych, 1975
Cena wylicytowana: 32 zł
132334
| Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1975, Warszawa, Ignacy Jan Paderewski |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
Ag 625, 32 mm, 16.5 g, nakład: 60.184, moneta w oryginalnym niebieskim pudełku, patyna |
Parchimowicz 273 |
Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 177
1) 32 zł
2) 30 zł
3) 26 zł
4) 24 zł
| min |