Polska, dwudenar, 1620

Monety antyczne, średniowieczne, polskie oraz zagraniczne, medale
Polska, dwudenar, 1620

Polska, dwudenar, 1620

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 17-11-2016 21:21:40
132427
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, dwudenar, 1620, Wilno, rzadszy wariant z odwrócona szóstką w dacie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Ivanauskas'13 1SV24-23 (RR), Kop. 3410 (R4)

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 177

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  42 zł
4)  40 zł
5)  38 zł