Polska, grosz praski
Monety antyczne, średniowieczne, polskie oraz zagraniczne, medale
Polska, grosz praski
Cena wylicytowana: 720 zł
131962
| Opis: |
Polska - Wacław II Czeski 1300-1305, grosz praski, Aw: Korona i napis w podwójnym otoku; Rw: Lew kroczący w lewo i napis w otoku |
| Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 3.69 g, lekko wygięty, patyna |
Castelin 5, Kop. 10013, Frynas B.25.16 |
Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 814
1) 720 zł
2) 700 zł
3) 620 zł
4) 400 zł
5) 390 zł
6) 300 zł
| min |