Cesarstwo Rzymskie, siliqua, 367-375
Zakończenie: 17-11-2016 20:45:40
132315
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Walens 364-378, siliqua, 367-375, Antiochia, Aw: Głowa cesarza w prawo i napis wokoło D N VALENS – PER F AVG, Rw: Wieniec z inskrypcja VOT X MVL XX, u dołu ANT |
| Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro 2.09 g, patyna, bardzo ładna |
| Literatura: | RIC 34b |
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 312