Grecja i posthellenistyczne, sestercja (48 uncji)
Zakończenie: 17-11-2016 20:40:00
131992
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Sauromates I 93-123, sestercja (48 uncji), Aw: Krzeslo kurulne z wieńcem nad nim, po bokach tarcza i berło; Rw: Okrągła tarcza na tle miecza, włóczni, hełmu i topora, u dołu K-A |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | brąz 6.17 g, zielona patyna |
Literatura: | Stanisławski 264 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 312