Grecja i posthellenistyczne, podwójny denar, 227-234
Zakończenie: 17-11-2016 20:38:00
131987
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Kotys III 227-234, podwójny denar, 227-234, Aw: Popiersia Kotysa i Afrodyty zwrócone ku sobie; Rw: Afrodyta siedząca na tronie w lewo, trzymająca berło |
| Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz 6.09 g, zielona patyna |
| Literatura: | Stanisławski 597, MacDonald 582 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 184