Grecja i posthellenistyczne, stater, 286 r
Zakończenie: 17-11-2016 20:37:40
131998
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Thothorses 285-308, stater, 286 r, Aw: Popiersie króla w prawo, ΒΑCΙΛΕωC ΘΟΘΟΡCΟΥ; Rw: Popiersie cesarza w prawo, z prawej monogram, u doły data ΓΠΦ |
| Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz 7.46 g, zielona patyna |
| Literatura: | Stanisławski 715 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 302