Grecja i posthellenistyczne, brąz, 350-350 pne
Zakończenie: 17-11-2016 20:34:00
131979
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Zeugitania - Kartagina, brąz, 350-350 pne, Aw: Drzewo palmowe ze zwisającymi daktylami; Rw: Głowa Konia w prawo |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | brąz 7.55 g, zielona patyna |
| Literatura: | SNG Cop. 102, Sear 6531 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 237