Niderlandy hiszpańskie, 1/2 patagona, 1639

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i inne

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 20-10-2016 22:23:40
201449
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Filip IV 1621-1665 - Flandria, 1/2 patagona, 1639, Brugia
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Delmonte 305

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 126

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  150 zł
4)  90 zł
5)  85 zł