Śląsk, 3 krajcary, 1668

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i inne
Śląsk, 3 krajcary, 1668

Śląsk, 3 krajcary, 1668

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 20-10-2016 22:12:40
131189
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Krystian Wołowski 1639-1673, 3 krajcary, 1668, Brzeg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładne
Literatura: F.u.S. 1927, E.-M. 219 (R1)

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 603

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  180 zł
4)  130 zł
5)  110 zł
6)  70 zł
7)  60 zł
8)  55 zł
9)  48 zł