Ryga- miasto, szeląg, 1645

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i inne
Ryga- miasto, szeląg, 1645

Ryga- miasto, szeląg, 1645

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 20-10-2016 22:10:40
131181
Opis: Ryga- miasto - Krystyna 1632-1654, szeląg, 1645, Ryga
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, pięknie zachowany, rzadki rocznik
Literatura: AAJ 5c (R)

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 1515

1)  20 zł
2)  18 zł