Ryga- miasto, szeląg, 1645
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i inne
Ryga- miasto, szeląg, 1645
Cena wylicytowana: 20 zł
131181
| Opis: |
Ryga- miasto - Krystyna 1632-1654, szeląg, 1645, Ryga |
| Stan zachowania: |
II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna, pięknie zachowany, rzadki rocznik |
AAJ 5c (R) |
Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 1687
1) 20 zł
2) 18 zł
| min |