Zakon Kawalerów Mieczowych, 1/2 marki, 1556

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i inne

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 20-10-2016 22:10:20
131180
Opis: Zakon Kawalerów Mieczowych - Henryk von Galen 1551-1557, 1/2 marki, 1556, Ryga
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Haljak 340a var. (końcówka ZV LIVLAN)

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 357

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  240 zł
4)  210 zł
5)  200 zł
6)  185 zł
7)  180 zł