Zakon Kawalerów Mieczowych, szeląg, 1533

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i inne

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 20-10-2016 22:09:40
131179
Opis: Zakon Kawalerów Mieczowych - Walter von Plettenberg 1494-1535, szeląg, 1533, Ryga
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowany
Literatura: Neumann 231, Haljak 267

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 360

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  145 zł
4)  135 zł
5)  130 zł