Księstwo Kurlandii, szeląg, 1764
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i inne
Cena wylicytowana: 65 zł
130774
| Opis: |
Księstwo Kurlandii - Ernest Jan Biron 1763-1769, szeląg, 1764, Mitawa |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna, ładny |
Kruggel-Kurland 6.1.2.1. |
Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 171
1) 65 zł
2) 60 zł
| min |