Księstwo Kurlandii, szeląg, 1764
Zakończenie: 20-10-2016 22:08:40
130773
| Opis: | Księstwo Kurlandii - Ernest Jan Biron 1763-1769, szeląg, 1764, Mitawa |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Kruggel-Kurland 6.1.2.1. |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 132