Księstwo Kurlandii, szeląg, 1575
Zakończenie: 20-10-2016 22:03:00
130741
| Opis: | Księstwo Kurlandii - Gotthard Kettler 1562-1587, szeląg, 1575, Mitawa |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna, pęknięty krążek |
| Literatura: | Kruggel-Kurland 1.3 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 535