Polska, trojak, 1766 G

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i inne
Polska, trojak, 1766 G

Polska, trojak, 1766 G

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 20-10-2016 21:14:20
131114
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, trojak, 1766 G, Kraków
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: Iger WA.66.1.a (R), Plage-miedź 217

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 347

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  620 zł
4)  220 zł
5)  190 zł
6)  150 zł
7)  130 zł
8)  120 zł