Śląsk, brakteat miejski, XV w.
Zakończenie: 20-10-2016 20:51:40
131106
| Opis: | Śląsk - Księstwo Świdnickie, brakteat miejski, XV w., Głowa dzika w prawo |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | małe wykruszenia krążka |
| Literatura: | Fbg 358, Kop. 8697 (R1), Frynas S.Fur.6.1 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 342