Śląsk, brakteat miejski, XV w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i inne

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 20-10-2016 20:51:40
131106
Opis: Śląsk - Księstwo Świdnickie, brakteat miejski, XV w., Głowa dzika w prawo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: małe wykruszenia krążka
Literatura: Fbg 358, Kop. 8697 (R1), Frynas S.Fur.6.1

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 261

1)  26 zł
2)  24 zł