Polska, dukat, 1789

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i inne
Polska, dukat, 1789

Polska, dukat, 1789

Cena wylicytowana: 10 500 zł
Aukcja zakończyła się 20-10-2016 20:31:20
63088
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, dukat, 1789, Warszawa, Aw: Głowa króla w prawo i napis wokoło STANISLAUS AUG D G REX POL M D L, Rw: Napis w wieńcu AUREUS / NUMMUS / POLONIAE / ANNO / 1789, poniżej litery E - B
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 3.47 g, patyna
Literatura: Plage 449, Kaleniecki s 548

Cena końcowa: 10 500 zł
Cena wywoławcza: 7 200 zł
Cena szacunkowa: 12 000 zł
Ilość odsłon: 1502

1)  10 500 zł
2)  10 000 zł
3)  9 200 zł
4)  8 200 zł
5)  8 000 zł