Niemcy, anonimowy denar, połowa XI w.
Zakończenie: 20-10-2016 20:44:40
128109
| Opis: | Niemcy - Saksonia - Bardowik, anonimowy denar, połowa XI w., Bardowik?, Litera A zwieńczona krzyżem, po bokach krzyże / Stylizowany kościół z trzema wieżami |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro 19 mm, 0.88 g, gięty |
| Literatura: | Dbg 1278 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 172