Rosja, rubel, 1913 ВС
Rosja, rubel, 1913 ВС
Cena wylicytowana: 420 zł
130395
| Opis: |
Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1913 ВС, Petersburg, 300-lecie panowania dynastii Romanowych |
| Stan zachowania: |
I-, About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
patyna, wybite głębokim stemplem, pięknie zachowana moneta |
Bitkin 336, Kazakov 454 |
Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 268
1) 420 zł
2) 410 zł
3) 380 zł
4) 320 zł
5) 310 zł
6) 300 zł
| min |