Rosja, rubel, 1902 АР

Rosja, rubel, 1902 АР

Rosja, rubel, 1902 АР

Cena wylicytowana: 940 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2016 22:44:56
130393
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1902 АР, Petersburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki
Literatura: Bitkin 56 (R), Kazakov 253

Cena końcowa: 940 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1199

1)  940 zł
2)  920 zł
3)  900 zł
4)  820 zł
5)  740 zł
6)  700 zł
7)  680 zł
8)  600 zł
9)  420 zł
10)  370 zł
11)  330 zł
12)  300 zł