Rosja, rubel, 1855 СПБ HI

Rosja, rubel, 1855 СПБ HI

Rosja, rubel, 1855 СПБ HI

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2016 22:44:10
130392
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1855 СПБ HI, Petersburg
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: Bitkin 235

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 187

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  700 zł
4)  660 zł