Niemcy, 5 marek, 1932/D
Niemcy, 5 marek, 1932/D
Cena wylicytowana: 270 zł
130690
Opis: |
Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, 5 marek, 1932/D, Monachium, Dąb |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
AKS 25, Jaeger 331 |
Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 181
1) 270 zł
2) 260 zł
3) 180 zł
4) 160 zł
5) 150 zł
min |