Niemcy, 5 marek, 1932/D

Niemcy, 5 marek, 1932/D

Niemcy, 5 marek, 1932/D

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2016 22:39:34
130690
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, 5 marek, 1932/D, Monachium, Dąb
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 25, Jaeger 331

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 181

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  180 zł
4)  160 zł
5)  150 zł