Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2016 22:13:07
130529
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 100 złotych, 1966, Warszawa, Tysiąclecie Państwa Polskiego - Mieszko i Dąbrówka /głowy i pod nimi nominał, duży Orzeł na awersie/ - PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: moneta w oryginalnym czerwonym pudełku, patyna
Literatura: Parchimowicz P350a

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 178

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  145 zł
4)  135 zł
5)  130 zł
6)  125 zł
7)  120 zł
8)  110 zł
9)  95 zł
10)  90 zł