Śląsk, brakteat miejski, XV w.
Cena wylicytowana: 135 zł
130583
| Opis: |
Śląsk - Księstwo Świdnickie, brakteat miejski, XV w., Głowa dzika w prawo |
| Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
bardzo ładny |
Fbg 358, Kop. 8697 (R1), Frynas S.Fur.6.1 |
Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 151
1) 135 zł
2) 130 zł
3) 115 zł
4) 110 zł
5) 95 zł
6) 55 zł
7) 50 zł
8) 48 zł
| min |