Włochy, grosso, XIII / XIV w.

Włochy, grosso, XIII / XIV w.

Włochy, grosso, XIII / XIV w.

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2016 21:19:50
130412
Opis: Włochy - Ankona, grosso, XIII / XIV w., Aw: Krzyż, w otoku napis + DE ANCONA, Rw: Litery CVS ułożone w trójkącie, wokoło napis + PP S QVIRIA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.62 g
Literatura: CNI 4

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 105

1)  90 zł