Zakończenie: 08-09-2016 20:30 ÷ 22:41
Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1545
129314
końcówka napisu PRVSS, popiersie z "szpiczastą" brodą | III+ |
60 zł szac. 100 zł 219 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Francja, medal Odnowienie dróg paryskich
129315
odbitka XIX w., z sygnaturą J. Mavger. F, Aw: Popiersie k... | I |
— start 180 zł 343 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal Fortyfikacja miasta Huningue
129316
— start 180 zł 191 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal Podbite miasta w wojnie francusko - holenderskiej, 1672
129317
— start 180 zł 239 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Belgia, 5 franków, 1848
129318
| III |
230 zł szac. 250 zł 497 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Rosja, rubel, 1829 СПБ НГ
129319
| III+/II- |
620 zł szac. 600 zł 399 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, czworak, 1568
129321
końcówki napisu LI/LITV | III+ |
700 zł szac. 400 zł 438 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, trojak, 1562
129322
odmiana z monogramem na awersie i Pogonią bez tarczy na r... | II |
1 150 zł szac. 400 zł 1200 wyświetleń |
12 | zakończona | |
Polska, trojak, 1563
129323
| III+ |
450 zł szac. 300 zł 274 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Księstwo Kurlandii, dwudenar, 1578
129324
| II-/III+ |
185 zł szac. 300 zł 466 wyświetleń |
2 | zakończona |