Polska, trojak, 1601
Monety antyczne, średniowieczne i Polskie oraz zagraniczne
Polska, trojak, 1601
Cena wylicytowana: 240 zł
128945
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1601, Kraków, popiersie króla w prawo |
Stan zachowania: |
II/II-, About Near Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
rewers wybity nieco uszkodzonym stemplem, ale ładnie zachowana moneta |
Iger K.01.2.a |
Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 115
1) 240 zł
2) 230 zł
3) 210 zł
4) 175 zł
min |