Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 240?
Zakończenie: 08-09-2016 20:51:51
129091
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Gordian III 238-244, antoninian, 240?, Rzym?, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP CAES M ANT GORDIANVS AVG; Rw: Aequitas stojąca na wprost, trzymająca wagę i róg obfitości, AEQVITAS AVG |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | 4.75 g, zielona patyna |
Literatura: | RIC 34 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 87