Zakończenie: 28-07-2016 20:30 ÷ 22:34
Włochy, 10 lirów, 1927/R
128474
| III+ |
50 zł szac. 80 zł 286 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal "przyjaźni", niesygnowany wybity ok. 1800 roku
128608
Aw: Stojąca postać w stroju antycznym, wsparta na kolumni... | III+ |
170 zł szac. 250 zł 378 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal autorstwa Antoniego Schäffera oraz Henryka Boltschauera z 1786 roku wybity na 400-lecie uniwersytetu w Heidelbergu
128614
Aw: Głowa władcy w prawo, CAR THEODOR P F AVG INSTAVRATOR... | II+ |
65 zł szac. 100 zł 235 wyświetleń |
2 | zakończona | |
do XVIII wieku, medal sygnowany autorstwa Friedricha Loosa wybity w 1789 r. ofiarowany królowi przez posła pruskiego Luchesiniego dla up
128617
Aw: Pomnik króla Jana III w Łazienkach (Sobieski na koniu... | III |
800 zł szac. 1 200 zł 243 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Szwecja, Replika złotego medalu olimpijskiego sygnowanego E. Lindberg z Olimpiady w..
128491
Replika złotego medalu olimpijskiego sygnowanego E. Lindb... | I |
50 zł szac. 80 zł 519 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, brązowy medal Zasłużonym na Polu Chwały 1944 z miniaturą
128495
tłocznia Caritasu, legitymacja z 10 października 1945 rok... | II+ |
125 zł szac. 200 zł 2216 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, ort, 1623
127185
końcówka napisu PRV M | III/III+ |
85 zł szac. 120 zł 244 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, zestaw: 1 x denar Władysław Jagiełło, 2 x denar Władysław Warneńczyk, 3 x denar Kazimierz Jagiellończyk
127518
| III/III- |
34 zł szac. 50 zł 2225 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, zestaw: 2 x półgrosz, 1557, 1565
127414
| III |
34 zł szac. 40 zł 259 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, grosz, 1626
127456
końcówka napisu D R PR | II |
70 zł szac. 80 zł 213 wyświetleń |
3 | zakończona |