Polska, 1.000 złotych, 1986
Zakończenie: 28-07-2016 22:03:09
Polska, 1.000 złotych, 1986
128678
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 1.000 złotych, 1986, Warszawa, Narodowy Czyn Pomocy Szkole - PRÓBA |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro "625", patyna, moneta w ładnie zachowanym oryginalnym czerwonym pudełku |
Literatura: | Parchimowicz P485a |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 102