Polska, 1.000 złotych, 1984
Polska, 1.000 złotych, 1984
Cena wylicytowana: 185 zł
128672
Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 1.000 złotych, 1984, Warszawa, Ochrona Środowiska - Łabędź - PRÓBA |
Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
srebro "625", nakład 5.700 sztuk, patyna, moneta w ładnie zachowanym oryginalnym czerwonym pudełku |
Parchimowicz P479a |
Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 180
1) 185 zł
2) 180 zł
3) 175 zł
4) 165 zł
5) 150 zł
min |