Polska, trojak, 1595
Polska, trojak, 1595
Cena wylicytowana: 130 zł
128562
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1595, Wschowa, na awersie SIG III, typ korony płaskiej z 3 rozetkami |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
Iger W.95.4.c (R) |
Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 150
1) 130 zł
2) 125 zł
3) 105 zł
4) 80 zł
min |