Włochy, denar

Włochy, denar

Włochy, denar

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 28-07-2016 20:58:45
128468
Opis: Włochy - Werona - Henryk III 1039-1056, denar, Aw: Krzyż w wewnętrzej obwódce, wokoło HENR..., Rw: Krzyż w wewnętrznej obwódce, wokoło wstecznie VERONA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 0.48 g, ciemna patyna, niedobity
Literatura: CNI VI/259/2

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 109

1)  90 zł