Włochy, denar
Zakończenie: 28-07-2016 20:58:45
Włochy, denar
128468
Opis: | Włochy - Werona - Henryk III 1039-1056, denar, Aw: Krzyż w wewnętrzej obwódce, wokoło HENR..., Rw: Krzyż w wewnętrznej obwódce, wokoło wstecznie VERONA |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | 0.48 g, ciemna patyna, niedobity |
Literatura: | CNI VI/259/2 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 113