Niemcy, denar krzyżowy typu II, X/XI w.
Zakończenie: 28-07-2016 20:51:28
126857
Opis: | Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy typu II, X/XI w., Kapliczka z kółkiem wewnątrz / Krzyż kawalerski |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 1.27 g, gięty |
Literatura: | Dbg 1330, Gum.CNP typ II |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 77